Fotografia Przygotowania do Ślubu

Fotograf Grzegorz Laskowski

Spełnij swoje marzenie o profesjonalnej sesji zdjęciowej!

Ofertafotograf@grzegorzlaskowski.pl

FOTOGRAFIA PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU

Fotografia ślubna a uwiecznienie ostatnich chwil w rodzinnym domu, gdzie Państwo Młodzi są po raz ostatni – panną i kawalerem ma znaczenie symboliczne.

Jako fotograf z wieloletnim doświadczeniem wiem że przygotowania do ślubu są niezwykle wzruszającą ceremonią, dlatego fotografuję dyskretnie.

Dzięki temu zdjęcia są bardzo subtelne. Staram się uchwycić drobne, ale ważne, detale, których czasem nie widać- sfotografować delikatną aplikację na sukni ślubnej, buty Młodych, w których rozpoczną wspólną drogę, obrączki, które na zawsze ich połączą, bukiet ślubny.

Nie jest tajemnicą, że kobiety dłużej i staranniej przygotowują się do najważniejszego wydarzenia w życiu. Na fotografiach staram się uwiecznić ich przemianę- staranne układanie fryzury, makijaż i ubieranie, w które zwykle zaangażowana jest cała żeńska część rodziny.

Jako fotograf wiem że te zdjęcia ślubne z przygotowania Panie oglądają z wielkim sentymentem i wspominają emocje, które wtedy odczuwały.

Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania

Realizuję zamówienia na wykonanie fotografii ślubnej, plenerowej, portretowej, reportażowej oraz okolicznościowej na terenie Trójmiasta i okolicy.

Proszę zadzwonić. O szczegółach chętnie porozmawiam na spotkaniu – Grzegorz Laskowski 609 181 456