Fotograf na Ślub i Wesele – Reportaż Ślubny Trójmiasto!

Fotograf Grzegorz Laskowski

Spełnij swoje marzenie o profesjonalnej sesji zdjęciowej!

Ofertafotograf@grzegorzlaskowski.pl

Ceremonia zaślubin

Najważniejsze wydarzenie, najważniejszego dnia w życiu fotografowanej pary. Towarzyszę im fotografując tak, by nie zwracać na siebie uwagi. Robiąc portrety rodzinne staram się uchwycić emocje, wzruszenia zaproszonych gości. Jednak najbardziej skupiam się głównych bohaterach, sposobie w jaki na siebie patrzą podczas składania przysięgi małżeńskiej, czy wymiany obrączek. W trakcie ślubu staram się uchwycić przelotne, pełne miłości spojrzenia.

W fotoreportażu z kościoła staram się uwiecznić klimat świątyni, zwrócić uwagę na detale, które nadają jej wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Z uwagą fotografuję świadków i rodziców Państwa Młodych, którzy na równi z nimi przeżywają to wielkie wydarzenie.

Wesele

Ostatnią częścią fotoreportażu ślubnego jest fotografowanie zabawy weselnej.
Wesele to czas zabawy, stres związany z przygotowaniami już minął i Młodzi mogą świętować ze swoimi najbliższymi.

Dla każdej pary ważny jest pierwszy taniec, pierwszy toast, które staram się uwiecznić z różnych perspektyw. Robię wszystko, by zdjęcia oddawały klimat i atmosferę sali weselnej, radość zaproszonych gości, tańce i tradycyjne konkursy.

Robię też portrety, fotografuję gości podczas rozmów, toastów, zabawnych sytuacji, które często mają miejsce.  Kolejnym ważnym w trakcie wesela momentem jest krojenie tortu weselnego, uwiecznienie na zdjęciach, jego detali, które może po latach przypomną Młodym jego wyjątkowy smak.

Zapraszam do obejrzenia innych zdjęć w mojej galerii, znajdą tam Państwo fotografie z różnych uroczystości, na które byłem zaproszony. Proszę zobaczyć i pomyśleć, jak miałby wyglądać Wasz „najważniejszy dzień” i niepowtarzalna sesja zdjęciowa, a potem proszę o kontakt.

Bez problemu skorzystam z Państwa zaproszenia do miast takich jak:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Reda Rumia, Wejherowo, Puck, Olsztyn, Elbląg, Lidzbark Warmiński, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Kartuzy, Kościerzyna, Chmielno, Żukowo…

Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania

Realizuję zamówienia na wykonanie fotografii ślubnej, plenerowej, portretowej, reportażowej oraz okolicznościowej na terenie Trójmiasta i okolicy.

Proszę zadzwonić. O szczegółach chętnie porozmawiam na spotkaniu – Grzegorz Laskowski 609 181 456