FOTOGRAFIA CIĄŻA DZIECKO RODZINA

Fotograf Grzegorz Laskowski

Spełnij swoje marzenie o profesjonalnej sesji zdjęciowej!

Ofertafotograf@grzegorzlaskowski.pl

FOTOGRAFIA CIĄŻA DZIECKO RODZINA

Sesja ciążowa to nie tylko nowa moda, ale też wspaniała pamiątka dla kobiety i jej dziecka. Dokumentacja tego wyjątkowego czasu w życiu kobiety, w którym promienieje ze szczęścia. Zdjęcia ostatnich chwil z maluszkiem w brzuszku powinny znaleźć się w każdym rodzinnym albumie.

Fotografuję w studio, plenerze lub miejscu, które wybierze kobieta, tak by czuła się komfortowo. Podczas sesji mile widziani są tatusiowie oraz rodzeństwo maluszka. Zdjęcia, które robię są subtelne, oddają emocje i szczęście rodziców, próbuję uchwycić kształt brzucha lub baraszkującego w środku malucha. Czasem wykonuję dwie, a nawet trzy sesje – dzięki temu widać na zdjęciach jak maluch rośnie w brzuchu mamy i jak zmienia się jej wygląd. By zadbać o komfort kobiety współpracuję z profesjonalną makijażystką, która wykona doskonały makijaż oraz udostępniam ubrania ze studyjnej garderoby, które doskonale nadają się do sesji ciążowych.

Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania

Realizuję zamówienia na wykonanie fotografii ślubnej, plenerowej, portretowej, reportażowej oraz okolicznościowej na terenie Trójmiasta i okolicy.

Proszę zadzwonić. O szczegółach chętnie porozmawiam na spotkaniu – Grzegorz Laskowski 609 181 456